Fotbal Park Liberec

13.9.2018 - Místa - FOTO: Lukáš Matoušek

Hrajete rádi fotbal? Nechce se vám běhat? Golfu ani při nejlepší vůli nemůžete přijít na chuť? Pak byste ještě donedávna měli stejně jako já smůlu. Od letošního jara, kdy ve Vesci začal fungovat FotbalPark Liberec, je ale všechno úplně jinak. Přivítejte fotbalgolf, ideální kratochvíli úplně pro všechny, kterému kromě mě spolehlivě a okamžitě propadla i celá liberecká rapová scéna. Ptáte se proč? Proto a pár důkazů jako bonus navíc.

Paulie Garand

Proč fotbalgolf? Ideální forma vyžití. Miluju fotbal, můžu uplatnit kopací techniku, ale zároveň to není fyzická šikana. Taky je to skvělá túra krajinou a zároveň strašně hravá věc, která pohltí každýho souteživýho člověka. Nejtěžší jamka? 11. Je celá do kopce, a hlavně pro leváky. Nejednou jsem tam už chytil obrovský nervy. Oblíbený klub? Slovan. Nejlepší fotbalista? Lazzaro Liuni. Kdy vyhrajeme MS ve fotbale? Nejdřív se musí narodit několik nových Nedvědů a Poborských. Nejlepší fotbalový song? Znělka Ligy mistrů.

Jakub Děkan

Proč fotbalgolf? Je pro všechny věkový kategorie. Jak pro lidi, co hráli fotbal vrcholově nebo nehráli fotbal vůbec. Postupem času zjistíš, že nejde o to, co máš v noze, ale že je to celý o psychice. Nejlepší nejsou žádný natrénovaný nabušenci, ale padesátiletý pánové, který maj klidnou hlavu a neposerou se z žádnýho překopu. Nejtěžší jamka? 11. Strašně do kopce a pro leváka. Oblíbený klub? Slovan a Arsenal. Nejlepší fotbalista? Tomáš Rosický. Kdy vyhrajeme MS ve fotbale? Všechno, co jsme kdy vyhráli, jsme urvali týmovostí, ale taky tam byly výrazný ndividuality jako Poborský, Nedvěd nebo Rosický, který nám teď strašně chyběj. Nejlepší fotbalový song? You’ll Never Walk Alone.

Tom Rotschild

Proč fotbalgolf? Dokonalej relax. Zapomeneš na všechny starosti. Ale jen do chvíle, kdy ti to tam přestane padat 🙂 Nejtěžší jamka? 9 aka Bříza. Oblíbený klub? FC Liverpool. Nejlepší fotbalista? Eden Hazard. Kdy vyhrajeme MS ve fotbale? Nejdřív by bylo fajn se na něj aspoň dostat! Nejlepší fotbalový song? Znělka Ligy mistrů.

Kenny Rough

Proč fotbalgolf? Prostředí. Boj individualit, ale zároveň týmová hra a kamarádství. Super forma aktivního odpočinku. Nejtěžší jamka? 11. V letošním suchu dvojnásobně nepříjemná. Oblíbený klub? Borussia Dortmund. Nejlepší fotbalista? Eden Hazard. Kdy vyhrajeme MS ve fotbale? Jedině, že by někdo přišel s nějakým ozařováním, díky kterému by u nás začaly přicházet na svět děti velice pozoruhodných schopností 😉 Nejlepší fotbalový song? Znělka Ligy mistrů.

Veverák

Proč fotbalgolf? Sport pro pro všechny věkové kategorie. Zábava a procházka v jednom v kombinaci s profi sportem. A krásný výhled na Ještěd jako bonus. Nejtěžší jamka? 8, 9, 12 a 17. Ale umí překvapit všechny, záleží na podmínkách. Oblíbený klub? Slovan a Juventus Turín. Nejlepší fotbalista? Kylian Mbappé. Kdy vyhrajeme MS ve fotbale? V následujících dvaceti letech nereálné. Musela by se změnit celá koncepce. Nejlepší fotbalový song? You’ll Never Walk Alone.

Lukáš Matoušek

Proč fotbalgolf? Neskutečnej relax, kde se ale zároveň hraje až do poslední jamky. Nejtěžší jamka? 1. Není náročná, ale pokaždý se na ní zaseknu. Oblíbený klub? Jablonec a Barcelona. Nejlepší fotbalista? Lionel Messi. Kdy vyhrajeme MS ve fotbale? Musela by se změnit celá filozofie výchovy mládeže. Teď to můžeme vidět u Belgičanů. To, že maj tak našláplej tým není náhoda. Nejlepší fotbalový song? Znělka Ligy mistrů.

Liberec Open 2018 a 8. ligový turnaj CFGA, 15. – 16. září, FotbalPark Liberec.